رویه های ارسال کالا در ثامن لاین

سفارشات در شهر اصفهان صرفا توسط پیک، ارسال می گردد و در سایر شهر ها غیر از اصفهان، سفارش ها از دو طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و باربری ارسال می گردند. (مشتریان می توانند در مرحله درخواست استعلام، از بین روشهای ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند.) در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا باربری انتخاب می گردد، فروشگاه پس از تحویل کالا به شرکت پستی کد رهگیری آن را برای شما ارسال می نماید.

مدت زمان تحویل سفارش ها:

  • سفارش های شهر اصفهان:

زمان تحویل کالاها در شهر اصفهان در همان روز ثبت و نهایی نمودن سفارش خواهد بود. (مگر در شرایطی که امکان ارسال سفارش نباشد.)

در صورت ثبت سفارش در روز تعطیل رسمی، سفارشات در اولین روز کاری پس از تعطیلات ارسال خواهد شد.

  • سفارش های ارسال شده توسط پست و باربری:

سفارش هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت 12 نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست یا باربری خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید.

شرکت پست و باربری نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً یک تا پنج روز کاری، کالا را به مقصد خواهند رساند.

 

نکات مهم در هنگام تحویل سفارش:

مشتری موظف است هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.

توجه: در زمان ارسال کالا توسط شرکتهای پستی و باربری، مشتری موظف است در حضور مامور پستی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دچار ایراد گردیده باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نمایید، هیچ اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا قابل قبول نخواهد بود و فروشگاه مسئولیتی در قبال مشکلات بعدی نخواهد داشت، زیرا علیرغم اینکه کالا تا سقف ممکن بیمه گردیده است، به دلیل آنکه مشتری شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است، دیگر امکان هیچگونه پیگیری برای دریافت خسارت وجود ندارد.